Półkolonie w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 6 w Gdańsku

Ogólne zasady organizacji wypoczynku:

1. Zajęcia na półkolonii (jeden turnus), odbywać się będą w dniach od 14.02. do 18.02.2022 w godzinach od 8.00 do 16.00.

2. Zajęcia prowadzić będą doświadczeni nauczyciele – wychowawcy.

3. Zajęcia są nieodpłatne.

4. Proponujemy zajęcia sportowo-rekreacyjne, informatyczne, plastyczno – techniczne, filmowe, warsztatowe.

5. Jeśli pozwoli na to sytuacja epidemiologiczna zajęcia będą mogły odbywać się także poza terenem szkoły (kino, muzea miejskie, placówki edukacyjne, basen); w takich sytuacjach pobierana będzie opłata za wstęp według cennika danej instytucji.

6. Przejazdy na zajęcia w terenie opłacają rodzice/opiekunowie, jeśli dziecko nie ma uprawnień do bezpłatnego przejazdu.

7. Podczas półkolonii nie będą wydawane posiłki. Wyżywienie dla dzieci zapewniają rodzice we własnym zakresie.

8. Szczegółowy plan zajęć wraz z podziałem na poszczególne grupy zostanie przedstawiony najpóźniej do dnia 07.02.2022 na stronie internetowej szkoły oraz na tablicy informacyjnej przy wejściu bud. A.

Rekrutacja na półkolonie

w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 6 w Gdańsku

Rekrutacja trwa od 24 do 28 stycznia 2022 roku ( do godz. 15:00)

· Kartę zgłoszenia można dostarczyć do wrzutni znajdującej się w budynku C (przedsionek) lub przesłać jej skan na adres szkoły sekretariat@zsp6.edu.gdansk.pl

· Nabór ogranicza się do uczniów naszej szkoły

· W pierwszej kolejności przyjmowani będą uczniowie klas I – III.

· Zaplanowana jest jedna grupa dla uczniów klas IV-VIII.

Następujące kryteria przyjęcia dziecka na półkolonie zastosowane będą, gdy chętnych będzie więcej niż miejsc i wtedy przyjmowane będą w pierwszej kolejności:

1) dzieci rodziców pracujących;

2) dzieci rodziców samotnie wychowujących;

3) dzieci z rodzin wielodzietnych.

· 03.02.2022 - ogłoszenie list dzieci zakwalifikowanych na półkolonie na stronie naszej szkoły oraz na tablicy informacyjnej przy wejściu do budynku A

· W przypadku rezygnacji zakwalifikowanych dzieci z listy głównej, na półkolonie kwalifikowane będą dzieci z listy rezerwowej.