logo_szkoly.png

w Gdańsku

WYPRAWKI DLA UCZNIÓW I PRZEDSZKOLAKÓW

SZANOWNI PAŃSTWO!

DRODZY UCZNIOWIE! KOCHANE DZIECI!

Wakacje szybkimi krokami zbliżają się ku końcowi. Niektórzy z Was tesknią za powrotem do szkoły, nie mogą się doczekać pierwszego przekroczenia progu szkoły i przedszkola.

Przygotowaliśmy dla Was spis rzeczy, które pomogą Wam we właściwym wyborze przyborów szkolnych uprzyjemniających i ułatwiających naukę i zabawę.

Znajdziecie je w załącznikach po kliknięciu na tytuł artykułu.

Korzystajcie z urokow lata, spędzajcie bezpiecznie i radośnie wakacyjny czas.

Jeszcze nie wiemy, w jaki sposób zainaugurujemy rok szkolny, ale robimy wszystko, żebyśmy się spotkali wszyscy razem w naszej szkole i w naszym przedszkolu.

Serdecznie pozdrawiamy!

Do zobaczenia!

LISTA KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH DO KLAS SPORTOWYCH

W załączeniu lista kandydatów przyjętych do klasy pierwszej sportowej

o profilu piłki koszykowej na rok szkolny 2020/2021

i lista kandydatów przyjętych do klasy czwartej

o profilu piłki siatkowej na rok szkolny 2020/2021.

Listy znajdują się w plikach, po kliknięciu w tytuł.

Nadszedł czas wakacji!

Drodzy Uczniowie, Szanowne Grono Pedagogiczne, Szanowni Rodzice,

Kończy się rok szkolny 2019/2020, wyjątkowy pod wieloma względami. Przede wszystkim dlatego, że był to pierwszy rok działalności naszej placówki, ale również z powodu pandemii, która wymusiła izolację i wprowadzenie zdalnego nauczania. Było ono ogromnym wyzwaniem dla Uczniów, Nauczycieli i Rodziców. Tylko dzięki ich ogromnemu zaangażowaniu wszyscy uczniowie otrzymali promocję do następnej klasy.

Dziękuję Wam, Uczniowie za rozwijanie nowych umiejętności i talentów. Gratuluję wyników w nauce, zwycięstw w konkursach i zawodach sportowych. Dziękuję Nauczycielom, którzy dostrzegali w Was potencjał i przygotowali do wyzwań, jakie niesie współczesny świat, ale też wykazali się kreatywnością w poszukiwaniu nowych, innych niż dotąd metod dydaktycznych.

Wielkie uznanie należy się też Rodzicom, którzy stanowili dla Was wsparcie, szczególnie w trudnych warunkach zdalnego nauczania.

Przed Wami upragnione wakacje. Nie będą one takie same jak poprzednie, ale wierzę, że przyniosą Wam radość i odpoczynek. Spędźcie je bezpiecznie i wracajcie we wrześniu, gotowi do podejmowania nowych wyzwań.

Iwona Kołosza

wicedyrktor Szkoły Podstawowej nr 6

Podsumowanie działalności Szkolnego Koła Wolontariatu

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji, przestawiającej działalność Szkolnego Koła Wolontariatu SP 6 w Gdańsku, w Roku Szkolnym 2019/2020.
Uczniowie z klas 4 - 8, aktywnie uczestniczyli w akcjach charytatywnych oraz podejmowali działania na rzecz środowiska szkolnego.
Oto link do prezentacji:

logowanie.png